Aslı Enver 40 yaşında! ‘İyi ki doğdun annelerin en süperi’

Aslı Enver, geçtiğimiz kasım ayında iş insanı Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Nikâhtan sonra Enver’in iki aylık hamile olduğu ortaya çıkmış; oyuncunun, rol alacağı diziyi hamileliği sebebiyle bırakmak zorunda kaldığı öğrenilmişti.

Aslı Enver-Berkin Gökbudak çiftinden müjdeli haber 4 Temmuz’da gelmiş; ikili sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen kızlarına Elay adını vermişti.

“MERHABA 40”

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran güzel oyuncu, 40 yaşına bastı. Ünlü isim, 6.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden “Merhaba 40” notuyla yaptığı bir paylaşım ile yeni yaşını duyurdu.

Arkadaşları da Enver’in doğum gününü sosyal medyadan kutladı.

“ARKADAŞLARIN KRALI”

Eda Ece yakın dostu Aslı Enver’e “İyi ki doğdun arkadaşların kralı, annelerin en süperi, en iyi dost, canım Aslı’m. Ömür boyu kızlarımızla beraber daha çok anımız var yaşayacak. Nice mutlu yılların olsun, her şeyin en güzelini hak ediyorsun Aslışkom. Sen bir tanesin” sözleriyle seslendi.

Ezgi Şenler, Enver ile eğlenceli karelerini; “İyi ki doğdun Aslı, iyi ki varsın güzel kalpli arkadaşım” mesajıyla paylaştı.

“İYİ Kİ DOĞDUN ASLI’M”

Enver ile ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde birlikte çalışan yönetmen Zeynep Günay da ünlü oyuncu ile fotoğraflarına “İyi ki doğdun Aslı’m” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x